اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


تبریک بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
تاریخ ارسال : سه شنبه، 5 اسفند ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 915

روز پرستار، روز جاری عاطفه ها، روز درخشیدن ایمان در قلب های مهربان، روز افتخار انسان به انسانیّت گرامی باد .

براي قيام قرباني داد و با صبرش، خورشيد عاشورا را بر جهانيان شناساند، بلنداي حضورش پيام رسان آفتاب هاي بر نيزه گشت و همه ارزش هاي زخم ديده در تاريخ شيعه را جاودان ساخت .
در سالروز ولادت با سعادت تجسم ايثار زينب كبري (س) و روز پرستار، تلاشگري و سخت كوشي تمام فعالان عرصه سلامت به ويژه پرستاران بزرگوار  شهرستان شاهین شهر و میمه  را ارج مي نهيم، بزرگواراني كه زينب گونه آسايش از كف مي نهند تا آرامش بخشند، خستگي و بي خوابي را به جان مي خرند تا روح زندگي در كالبد رنجوري دمند و مهرباني شان مرهمي است بر دل هاي دردمند بيماران.
بدين وسيله ضمن تبريك ميلاد پرافتخار بانوي نجابت شيرزن كربلا حضزت زينب (س)، توفيق روز افزون اين عزيزان را از درگاه پروردگار بي همتا خواستارم . 

 

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

پنجم اسفند ماه، روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی “خواجه نصرالدین طوسی ” و “روز مهندس”
تاریخ ارسال : سه شنبه، 5 اسفند ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 863

روزبزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، روز مهندس ، روز پاسداشت خودباوری، خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان در بخش سازندگی و بسترسازی کشور است.
روز تقدیر از مهندسانی است که در پرتو انقلاب اسلامی، دانش، مهارت و توان فنی آنان جزء بهترین های دنیا بوده و در پروژه های مهم جهان عهده دار مسئولیت های گران پایه ای هستند.
روز مهندس بر تمام مهندسان ایران زمین بویژه مهندسان شهرستان شاهین شهر و میمه  تهنیت باد . امید است با همیاری و همدلی کلیه این عزیزان بتوانیم در ایفای وظایف خود موفق باشیم.  

 

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

شهردار شاهین شهر در اولین سالگرد ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد:
تاریخ ارسال : شنبه، 2 اسفند ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 3694

0/11/93  --  شهردار شاهین شهر در اولین سالگرد ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد:
حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی از عالی ترین سطح مدیریت کشور تا زندگی روزمره افراد قابلیت اجرا دارد

 

علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر در اولین سالگرد ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری ، به تشریح راه های اجرایی شدن این اصول در حوزه تحت مدیریت خود پرداخت. 


بیشتر…

‌رئیس جمهور ‌در بازدید از ‌بزرگ‌ترین شهرک گلخانه‌ای اصفهان واقع در شهرستان شاهین شهر و میمه :
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 16 بهمن ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 2270

رئیس جمهور در دومین روز سفر استانی به استان اصفهان ضمن بازدید از شهرک گلخانه‌ای پارادایس در جریان روند تولیدات محصولات کشاورزی در این مجموعه قرار گرفت. 


بیشتر…

ارائه مشکلات شهرها و بخش های شهرستان شاهین شهر و میمه توسط رییس شورای شهرستان
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 16 بهمن ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 2233

اسماعیل فرهادی - ریاست شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه  مسائل ومشکلات شهرها و بخش های شهرستان را حضور نماینده ویژه هیئت دولت جناب آقای دکتر گودرزی قرائت نمودند :

ضمن تبریک فرارسیدن ایام ا.. دهه ی مبارک فجر و  سی و ششمین بهار انقلاب ، مردم ولایت مدار ،  متدین و شهید پرور استان اصفهان  افتخار میزبانی طلایه دار دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان همراه را دارند . از طرف مردم انقلابی و متدین و مجموعه مدیران و خدمتگزاران این خطه ، قدوم  پر خیر و برکت رئیس جمهور محترم و هیئت محترم دولت را گرامی میدارم .

امید است که سفر هیئت دولت باعث خیر و برکت برای مردم ولایتمدار و غیور استان و بالاخص مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه باشد . در ادامه به اختصار پاره ای از درخواست های به حق مردم منطقه را  به سمع ایشان رساندند :


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 47
  نظرات : 0

گالری تصاویر