اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


تشکیل جلسه مورخ 93/07/09 شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه
تاریخ ارسال : شنبه، 12 مهر ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 4490

جلسه شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه مورخ 93/7/9 با حضور اعضای شورای اسلامی شهرستان و با حضور جناب آقای مهندس احمد زاده  مدیریت محترم شرکت آب و فاضلاب شهرستان شاهین شهر و میمه در محل شورای اسلامی شهرستان تشکیل گردید .


بیشتر…

تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی
تاریخ ارسال : دوشنبه، 7 مهر ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 1494

هفتم مهرماه، روز آتش نشاني و ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح  ، روز تقدیر از شما شجاع دلانی که در لحظات بیم افزای هر پیشامدی ناگوار، دلیرانه سینه سپر کرده و به پیشواز خطرمی روید ، قهرمانان بی نام و نشان که واژه های هراس و دلهره در برابر بی باکی تان رنگ باخته . نام و یاد هر نجاتگر دلیرآتشنشانی نیز به پاس نجات زندگی هزاران تن از شهروندان ایرانی از چنگ مرگ و نیستی در جای جای ایران اسلامی؛ مایه غرور و سرافرازی و اطمینان خاطر است. هر جامعه شهری امنیت خاطر و رفاه جانی و مالی خود را مدیون حضور و جانبازی شبانه روزی آتشنشانان جسور و متعهد خودمی باشد و همگان مي دانيم يادآوري اين روز بزرگ، به پاسداشت حماسه آفريني ها و از خود گذشتگي هاي آتش نشانان ميهن  اسلامي مان در عرصه دفاع مقدس بوده است. غيور مرداني كه با اخلاص و احساس مسئوليت، به امر خطير خدمت رساني به آسيب ديدگان ناشي از حملات دشمن پرداختند و برگ زرين ديگري از ايثار و جوانمردي را در دفتر اين مرزوبوم ثبت كردند. 


بیشتر…

همایش شهرداران استان و مدیران عامل سازمان آتش نشانی شهرداری های استان در شاهین شهر برگزار شد
تاریخ ارسال : دوشنبه، 7 مهر ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 5881

05/07/93  --  
همایش شهرداران استان و مدیران عامل سازمان آتش نشانی شهرداری های استان در شاهین شهر برگزار شد

 

همایش شهرداران استان و مدیران عامل سازمان آتش نشانی شهرداری های استان روز شنبه در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد. 

دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر در این همایش ، شاهین شهر را شهری با وسعت 14 هزار هکتار و با جمعیتی بالغ بر 180 هزار نفر در شمال اصفهان معرفی کرد و گفت: شهرداری با خانواده یکهزار و 234 نفری مشغول خدمت رسانی به شهروندان این شهر می باشد.

وی از 38 پروژه فعال شهری در زمان حاضر در این شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه ها به مناسبت های مختلف به بهره  برداری می رسد. 


بیشتر…

تجلیل از ایثارگران در جشن حماسه
تاریخ ارسال : شنبه، 5 مهر ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 1814

همزمان با ایام هفته دفاع مقدس ، سازمان اتوبوسرانی شهرداری شاهین شهر به منظور تقدیر از ایثارگران شاغل در این سازمان جشن حماسه را در تالار شیخ بهایی برگزار کرد.
فرماندار شهرستان ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار شاهین شهر ، رییس حراست شهرداری و سایر مدیران و مسؤولان ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، کارکنان و خانواده کارکنان سازمان اتوبوسرانی در این برنامه حضور داشتند.

 


بیشتر…

پیام تبریک ریس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت بازگشایی مدارس و آغاز ماه مهر
تاریخ ارسال : دوشنبه، 31 شهريور ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 753

هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون (زمر 9)

به نام آنکه جان را فکرت آموخت 

چراغ دل به نور جان بر افروخت


به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت، بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشاید.همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش وکوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است. آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشور  به ویژه عزیزان دانش آموز و دانشجو و معلمان و اساتید ساکن و شاغل در شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم.

اسماعیل فرهادی – رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 36
  نظرات : 0

گالری تصاویر