اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


رییس جدید شورای اسلامی شاهین شهر معرفی شد
تاریخ ارسال : يكشنبه، 14 شهريور ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 41

انتخابات هئیت رئیسه شورای اسلامی شاهین شهر برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه جدیدمعرفی شدند.

صبح امروز انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شاهین شهر در صحن علنی شورا برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین روح الله بیدرام به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شاهین شهر  انتخاب شد.

در این جلسه آقایان علیرضا جهانگیری به سمت نائب رییس،علی ضامن مسعودی خزانه دار ، حسین ابراهیمی منشی اول و حمید رضا مقدسی منشی دوم شورای اسلامی شاهین شهر انتخاب شدند.

 


بیشتر…

برای چهارمین سال پیاپی اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شد
تاریخ ارسال : يكشنبه، 14 شهريور ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 38

درجلسه رسمی و با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهرهای شهرستان شاهین شهر و میمه انتخابات هئیت رئیسه شورای اسلامی شهرستان برگزار شد و اسماعیل فرهادی عضو شورای اسلامی شاهین شهر به اتفاق آرا برای چهارمین سال پیاپی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

آقایان عباسعلی محمدیان نایب رییس،محسن شاه رجبیان خزانه دار و جواد عابدی منشی شورای اسلامی شهرستان برای سال آخر در سمت های خود ابقا شدند. 

روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای شهرستان بمناسبت هفته دولت و روز کارمند
تاریخ ارسال : سه شنبه، 2 شهريور ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 28

باید مغزهای خود را از اینکه تنها مستخدم دولت باشیم و پشت میز بنشینیم خالی کنیم و برگردیم به اینکه، انسانیت انسان در رابطه با کار به وجود می آید. انسان می تواند به وسیله کاری که انتخاب می کند خالق خود باشد.  شهید رجایی (اسفند ١٣۵۹) 

هرصبح به امید روزی پرتلاش بر می خیزی و گام در مسیر خدمت رسانی و تلاش می نهی. تو خود خوب میدانی که چه گره های بزرگی از مشکلات مردم با دست و قلم تو باز می شود. ثانیه ها، دقیقه  می شوند و دقیقه ها، ساعت. تا آن هنگام که صدای اذان تو را به خود می آورد. اصلا متوجه نمی شوی که چگونه گذشت. روز به نیمه رسیده و تو روز خود را با خدمت  به خلق گذرانده ای. مهیای نماز می شوی با قلبی آرام و خرسند از یاری رساندن به هموطنت. بدان دعای خیر او پشتوانه توست، ای کارمند. 

چهارم شهریورماه، سومین روز از هفته دولت و یادآور خاطره شهیدان بزرگوار هفته دولت در سال 1360به خصوص شهیدان رجایی و باهنر است.این روز به پاس یادآوری خدمات، ایثار و ارزش نهادن به تلاش‌ها و زحمات گروه کثیری از جامعه اسلامی‌مان روز کارمند نام‌گذاری شده است.  


هفته اول شهریور ماه که مزین به نام شهدای گرانقدری چون " رجائی و باهنر " است ، هفته دولت نامگذاری شده است و یاد آور فداکاری های فرزندان پاک نهاد انقلاب و احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری است . برماست که با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری این شهیدان بزرگوار آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده ، در راه تعالی و تحقق اهداف میهن اسلامی گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور  را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه علم و دانش وسرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم آوریم .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان پرتلاش شهرستان شاهین شهر و میمه بالاخص کارمندان زحمتکش شهرداریها و دهیاری های  تابعه این شهرستان تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی می نمایم . موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره ) و مقام عظمای ولایت ، از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم .

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه


بیشتر…

تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت روز پزشک
تاریخ ارسال : سه شنبه، 2 شهريور ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 26

پزشکان ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و بزرگوارانی هستند  که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

همانانی که طبابت را با حکمت و اخلاق در آمیخته و با دم مسیحیائی خویش،درد و رنج را از جسم و روان دردمندان زدوده و شوق امید را در کالبد جسم وروح زندگی آنان می دمندونماد برجسته و الگوی بارز چنین حکیمان و اندیشوران دلسوز و عالمان فرزانه در تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی، شیخ الرئیس ابوعلی سینا است .  

یکم شهريورماه، سالروز بزرگداشت شيخ الرئيس ابوعلی سينا و روز پزشک بهانه شايسته‌ای است که تلاش‌های ارزنده پزشکان اين مرز و بوم مورد تقدير قرار گيرداينجانب خاضعانه این روز پرافتخار را به تمام پزشکان فاضل، متعهد وبزرگوار بالاخص پزشکان عزیز شاغل در شهرستان شاهین شهر و میمه   تبريک و تهنيت گفته برای همه سپید جامگان پرتلاش جامعه پزشکی از درگاه حضرت احديت آرزوی سلامتی وتوفيق خدمت به مردم خواستارم  .

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
تاریخ ارسال : سه شنبه، 26 مرداد ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 32

فرا رسیدن 26 مرداد ماه ،  سالروز بازگشت سرافرازانه شما آزادگان غيور به ميهن عزيزمان ايران اسلامي ، موهبتي است وصف‌ناپذير که شادي دل‌هاي بسياري را به همراه آورد و غرور و فخر ملي مان را افزود .  

جانفشاني هاي بي منت و از خود گذشتگي هاي دلاورانه، ويژگي انسان‌هاي بزرگ و پايمرداني است که در دفاع از کيان نظام اسلامي جان بر کف نهادند و رنج و اندوه دوري را صبورانه تاب آوردند.

اينجانب به نوبه خود رشادت هاي شما آزاده گرانقدر را ارج نهاده و صميمانه توفيق و سلامتي روزافزونتان را در ظل توجهات حضرت ولي عصر( عج) و سايه سار ولي امر مسلمين جهان، از خداوند تبارک و تعالي خواستارم. خداوند رنجها و سختیهای شما را در دوران اسارت ذخیره آخرت قرار دهد انشاء الله . 

 اسماعیل فرهادی-   رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 59
  نظرات : 0

گالری تصاویر