اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


دعوت رئیس شورای اسلامی شهرستان به حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفندماه
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 6 اسفند ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 51

به یاری خداوند متعال  و همت و عزم ملت انقلابی  ایران انشاء الله  روز 7   اسفندماه سال 94  شاهد حماسه‌ای دیگر خواهیم بود

«بار دیگر ملت مسلمان و دین‌مدار ایران اسلامی برای نشان دادن عزم ملی در آستانه آزمایش بزرگ الهی در تاریخ انقلاب خویش قرار دارد. برای نشان دادن هوشیاری و پایبندی به نظام اسلامی با شرکت همه اقشار ملت در انتخابات پنجمین دوره مجالس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان یک تکلیف شرعی براساس نظر مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم، سپری پولادین در مقابل دشمنان اسلام و مستکبران قرار می‌دهند و نظام مردم سالاری دینی را به رخ آنان می‌کشند. به خصوص در این دوره که با توجه به اتفاقات موجود در منطقه و جهان از حساسیت و تأثیرگذاری بیشتری برخوردار است.
بی تردید ملت بیدار و هوشیار ما از این تکلیف الهی غفلت نکرده و به یاری خدای متعال در روز جمعه 7 اسفند 1394 گوش به فرمان رهبر حکیم و فرزانه خویش با اراده و آزادی کامل و انتخاب آزادانه، حضوری شکوهمند در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت و با انتخاب نمایندگان مؤمن، مردمی و ولایی اصلح و شایسته که مشکلات کشور و مردم را بدانند و احساس کنند، عزم و قدرت ملت ایران را به نمایش می‌گذارند. امید آنکه در این دوره از انتخابات، شاهد حضور گسترده ملت مسلمان در گستره ایران اسلامی باشیم، حضوری شکوهمند که مانع دخالت قلدرها و اشرار شده و امید دشمنان را مبدل به یأس ساخته و برگ زرین دیگری در تاریخ نظام مقدس اسلامی از خود به ثبت برسانند.»

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

جلسه شورای اسلامی شهرستان برگزار گردید
تاریخ ارسال : چهارشنبه، 20 آبان ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 354

رأس ساعت 11/30 روز پنج  شنبه  مورخ 94/8/14 جلسه شورای اسلامی شهرستان با حضور   اعضای محترم  این  شورا  درمحل  این شورا تشکیل گردید .

ابتدا آیاتی از کلام ا.. مجید  توسط برادر ارجمند جناب آقای اسفندی قرائت گردید  ، سپس جناب آقای مهندس فرهادی ریاست محترم شورای اسلامی شهرستان ضمن عرض سلام و خیر مقدم به دوستان و همکاران عزیز بخاطر زحماتی که در شهرها و روستاهای خود متقبل میشوند تقدیر و تشکر نمودند و از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان قدردانی کردند و گزارش مختصری از جلسه خود با استاندار محترم استان اصفهان دکتر زرگرپور را به سمع دوستان رساندند و از زحمات فرماندار و نماینده مردم شهرستان برای انعکاس  مشکلات و کمبودهای شهرستان در حضور استاندار محترم  ابراز خرسندی کردند و همچنین از عنایت خاص استاندار به این شهرستان سپاسگزاری ویژه نمودند .

 


بیشتر…

جلسه مسؤولان ارشد شاهین شهر با استاندار اصفهان
تاریخ ارسال : يكشنبه، 3 آبان ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 254

در جلسه اي با حضور استاندار ، مديران دستگاه هاي اجرايي استان  و مسؤولان ارشد شاهین شهر،  مسائل و مشكلات شهرستان شاهين شهر و ميمه بررسي و تصميماتي اتخاذ گرديد.
رسول زرگر پور استاندار استان اصفهان در این نشست گفت:" اين جلسه در راستاي بازديد حدود يك ماه و نيم گذشته که از شهرستان شاهين شهر و ميمه صورت گرفت برگزار، و در پنج محور حوزه  آب ، كشاورزي، صنعت، محيط زيست و تأسيسات زيربنايي موضوعات بررسي و تصميماتي اتخاذ گرديد."


بیشتر…

دیدار مسؤولان شاهین شهر با هیئت های مذهبی شاهین شهر
تاریخ ارسال : يكشنبه، 3 آبان ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 200

در دهه اول ماه محرم، مسؤولان ادارات شاهین شهر با هیئت های مذهبی این شهر دیدار کردند
امام جمعه ، فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار شاهین شهر با حضور در هیئت های مذهبی در کنار عزاداران حسینی به عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهدا پرداختند.


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت آغاز ماه مهر
تاریخ ارسال : سه شنبه، 31 شهريور ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 313
هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون (زمر 9)

به نام آنکه جان را فکرت آموخت                       چراغ دل به نور جان بر افروخت

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت،
بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.
همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.
آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشور تبریک و تهنیت عرض می نماید.
با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار،  ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم .
اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه

بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 57
  نظرات : 0

گالری تصاویر