اوغات شرعی
  در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .

پیش بینی آب و هوا
  در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .


اعلام نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر گز
تاریخ ارسال : سه شنبه، 2 خرداد ماه، 1396
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 21

باسمه تعالی

فرم شماره 31

 آگهی نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر گز

بدینوسیله به اطلاع کلیه اهالی محترم شهر گز تابع بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه می رساند با توجه به برگزاری انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه 96/2/29 نتایج شمارش آراء نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر گز به ترتیب دارندگان بیشترین رای به شرح زیر می باشد :

1- آقای عبدالرضا شایان  فرزند نعمت اله                     دارای 4302 رای

2- آقای مجتبی نیرومند فرزند نادعلی                          دارای 3934 رای

3- آقای احسان پاینده جزی فرزند ناصر                       دارای 3438 رای

4- آقای مصطفی حکیمیان جزی فرزند حسینعلی             دارای 3239 رای

5- آقای یوسف احمدی جزی فرزند عباس                     دارای 3233 رای


بیشتر…

اعلام نتیجه انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر
تاریخ ارسال : سه شنبه، 2 خرداد ماه، 1396
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 18

باسمه تعالی

فرم شماره 31

 آگهی نتیجه انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر

بدینوسیله به اطلاع کلیه اهالی محترم شاهین شهر تابع بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه می رساند با توجه به برگزاری انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه 96/2/29 نتایج شمارش آراء نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر به ترتیب دارندگان بیشترین رای به شرح زیر می باشد :

1- آقای سجاد قهرمانی فرد فرزند احمد                            دارای 11174  رای

2- آقای اسماعیل فرهادی فرزند میرزا محمد                     دارای 10622 رای

3- خانم پرستو جهانگیری فرزند خیر اله                          دارای  10329 رای

4- آقای مهرداد مختاری فرزند عبدالکریم                         دارای 10003  رای

5- آقای علی فتحی فرزند حیدر                                      دارای 9747  رای

6- آقای حسین ابراهیمی ناغانی فرزند علی نقی                  دارای 8495  رای

7- آقای علیرضا جهانگیری فرزند احمد                           دارای 8464  رای


بیشتر…

پیام تبریک و تشکر رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه به پاس حضور مردم در انتخابات
تاریخ ارسال : يكشنبه، 31 ارديبهشت ماه، 1396
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 60

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام ودرود بر ملت بزرگ و قهرمان ایران

ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضور پرشکوه خود در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ، حماسه ای شگفت آفریدند وعظمتی نو برپا کردند و عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه بین المللی تحکیم بخشیدند .

خداوند قادر و متعال را سپاس می گویم که با عنایتش ملت بزرگ ایران را در مسیر استقلال طلبی وعزت  و خیرخواهی یاری نمود و با فضل و کرم خویش منشاء سربلندی و سعادت نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مقابل موجبات یأس و نا امیدی دشمنان این مرز وبوم را فراهم نموده است  .

مشارکت بسیار گسترده مردم در انتخابات ، لبیک دیگری به ندای رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) و تجدید میثاق با ارزش های انقلاب و آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان گرامی ،  نشانه ی بلوغ سیاسی مردم بوده  است .

بی تردید در میدان و صحنه بزرگ انتخابات ، خلق حماسه ای عظیم از جنس بصیرت و اتحاد جز با عنایات الهی و قدمهای استوار مردم عزیز مقدور نیست ویقین بدانید پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران هستند .

اینجانب برخود لازم می دانم که از مردم شریف ، هوشیار و بزرگوار شاهین شهر و نامزدهای محترم و هواداران آنها که با رقابت خود موجبات این حماسه بزرگ ملی را فراهم کردند ، سپاسگزاری نموده  ، به رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی تبریک عرض نمایم ، موفقیت ایشان در انجام وظایف خطیر محوله وتلاش برای عزت وسربلندی بیش از پیش نظام اسلامی را از خدای تعالی خواستارم و همچنین از تمام دست اندرکاران برگزاری این حماسه با شکوه که با تلاش و پیگیری در برپایی این همایش قدرت نقش داشتند قدردانی نمایم وامیدوارم با اتحاد و همدلی در مسیر رشد ، توسعه و شکوفایی شاهین شهر گام بر داریم %

اسماعیل فرهادی –رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت اعیاد شعبانیه
تاریخ ارسال : دوشنبه، 11 ارديبهشت ماه، 1396
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 71

 روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقی  و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمدو مردمی با کارنامه ای درخشان و پر افتخار در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی ونقش محوری آن در دفاع از ارزشها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا میکند.

روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خودگذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید ومولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند.

این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) هستند،که سالها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشتند و پیام آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

در این ماه که آستانه ورود به ماه ضیافت اله است  و اعیادی چون ولادت حضرت امام حسین (ع) ، میلاد با سعادت امام الساجدین (ع) ، ولادت باب الحوائج حضرت ابوالفضل العباس (ع) ، میلاد شبیه ترین افراد به حضرت رسول اکرم (ص )  حضرت علی اکبر (ع) و در نیمه ماه ، ولادت پر نور ماه تمام  ، منجی عالم بشریت ، بقیه الله الاعظم ، امام زمان (ع) قرار دارند که نورانیت و جلوه خاصی به این ماه سراسر معنویت و سرور داده است . اینجانب  ضمن پاسداشت همه ی سلحشوری ها و فداکاری های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور، ایام خجسته شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، فرماندهی کل قوا، مردم شریف و متدین شهرستان  و غیورمردان جانباز و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزوی اقتدار و بالندگی برای ایران عزیز اسلامی را از خداوند منان خواهانم

   اسماعیل فرهادی -  رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت روز کارگر
تاریخ ارسال : دوشنبه، 11 ارديبهشت ماه، 1396
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 77
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت روز کارگر

دین اسلام بعنوان ارائه گر عالی ترین تصویر سازندگی وتحول ، قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشده است . درچنین فرهنگ مقدسی کار و تلاش ، تنبلی و دل مردگی را از انسان دور کرده و حرکت و شور و نشاط فردی و جمعی را در جامعه می آفریند .

در این فرهنگ متعالی رمز پیشرفت و توسعه پایدار و تأمین سلامت فکری و پویایی جامعه در گرو  بها دادن به کار و تلاش و بکارگیری استعدادها و اندیشه های خلاق و سرشار از نبوغ نهفته در سرمایه های انسانی ساعی و کارآمد بوده و کارگر بعنوان قشر شریف و نیروی محرکه چرخه اقتصاد کشور ، نقش آفرینی می کند .

روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف ، مؤمن و صبور ایران اسلامی است .

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور ، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش شهرستان شاهین شهر و میمه که با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان  را فراهم می نمایند تبریک گفته و با آرزوی توفیق و سربلندی همه این عزیزان ؛ امیدوارم در سال 96 که به نام سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  نام گرفته با حرکت جهادگونه این قشر عظیم ، خلاق و نوآور شاهد پیشرفت روز افزون  ایران همیشه سرافراز اسلامی باشیم  .

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 61
  نظرات : 0

گالری تصاویر