اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
تاریخ ارسال : يكشنبه، 25 مرداد ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 514

فرا رسیدن 26 مرداد ماه ،  سالروز بازگشت سرافرازانه شما آزادگان غيور به ميهن عزيزمان ايران اسلامي ، موهبتي است وصف‌ناپذير که شادي دل‌هاي بسياري را به همراه آورد و غرور و فخر ملي مان را افزود .  

جانفشاني هاي بي منت و از خود گذشتگي هاي دلاورانه، ويژگي انسان‌هاي بزرگ و پايمرداني است که در دفاع از کيان نظام اسلامي جان بر کف نهادند و رنج و اندوه دوري را صبورانه تاب آوردند.

اينجانب به نوبه خود رشادت هاي شما آزاده گرانقدر را ارج نهاده و صميمانه توفيق و سلامتي روزافزونتان را در ظل توجهات حضرت ولي عصر( عج) و سايه سار ولي امر مسلمين جهان، از خداوند تبارک و تعالي خواستارم. خداوند رنجها و سختیهای شما را در دوران اسارت ذخیره آخرت قرار دهد انشاء الله . 

 اسماعیل فرهادی-   رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت توافق هسته ای
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 25 تير ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 555

به نام خدا

در سال ((همدلی و همزبانی دولت و ملت)) در چارچوب راهبرد نرمش قهرمانانه ، ضمن حفظ دستاوردهای هسته ای و پاسداشت موفقیت های دانشمندان هسته ای کشور توانستند یکی از طولانی ترین، فشرده ترین و دشوارترین مذاکرات تاریخ دیپلماسی جهان را با عزت ، اقتدار و صلابت به سرانجام برسانند.

سپاس و ستایش بی پایان خداوند قادر متعال را که به مانند گذشته تاریخ پر شکوه انقلاب اسلامی، ملت مسلمان و حق مدار ایران را مشمول عنایات خاص خود نمود و حقانیت مواضع این ملت در دفاع از کیان دینی، ملی و توانایی های علمی و دانش صلح آمیز هسته ای خود را به باور جهانیان رسانید.


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت 14 تیرماه روز شهرداریها و دهیاریها
تاریخ ارسال : يكشنبه، 14 تير ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 414

 

خدای سبحان را سپاس می گویم که نعمت حیات را به ما بخشید  تا در سایه تعالیم انبیاء الهی و ائمه اطهار از لحظه لحظه زندگی خویش استفاده مطلوب نموده و خدمت به بندگان را سر لوحه کار خود قرار دهیم .

آسایش و آرامش شهروندان در فضای شهری و روستایی نتیجه زحمات شبانه روزی شهرداریها و دهیاریها و شوراهای اسلامی شهر و روستا و تمامی دست اندرکاران متعهد و دلسوزی است که بار سنگین همه ی کمبودها و تنگناها را به دوش می کشند.


بیشتر…

سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری معرفی شد
تاریخ ارسال : سه شنبه، 9 تير ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 405

08/04/94  --   
سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری معرفی شد

طی جلسه ای با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار شاهین شهر ، معاونان و مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری و سایر مدیران شهرداری ، حمیدرضا فدایی به عنوان سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری معرفی شد.


بیشتر…

شهردار جدید شاهین شهر معرفی شد
تاریخ ارسال : سه شنبه، 9 تير ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 582

شهردار جدید شاهین شهر معرفی شد

در جلسه ای با حضور محمد علی طرفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ، محمدرضا کمالی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و مسؤولان اجرایی شهرستان ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و آحاد مردم ، حسین امیری به عنوان شهردار شاهین شهر معرفی شد.


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 54
  نظرات : 0

گالری تصاویر