اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


همایش شهرداران استان و مدیران عامل سازمان آتش نشانی شهرداری های استان در شاهین شهر برگزار شد
تاریخ ارسال : دوشنبه، 7 مهر ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 4059

05/07/93  --  
همایش شهرداران استان و مدیران عامل سازمان آتش نشانی شهرداری های استان در شاهین شهر برگزار شد

 

همایش شهرداران استان و مدیران عامل سازمان آتش نشانی شهرداری های استان روز شنبه در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد. 

دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر در این همایش ، شاهین شهر را شهری با وسعت 14 هزار هکتار و با جمعیتی بالغ بر 180 هزار نفر در شمال اصفهان معرفی کرد و گفت: شهرداری با خانواده یکهزار و 234 نفری مشغول خدمت رسانی به شهروندان این شهر می باشد.

وی از 38 پروژه فعال شهری در زمان حاضر در این شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه ها به مناسبت های مختلف به بهره  برداری می رسد. 


بیشتر…

تجلیل از ایثارگران در جشن حماسه
تاریخ ارسال : شنبه، 5 مهر ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 1633

همزمان با ایام هفته دفاع مقدس ، سازمان اتوبوسرانی شهرداری شاهین شهر به منظور تقدیر از ایثارگران شاغل در این سازمان جشن حماسه را در تالار شیخ بهایی برگزار کرد.
فرماندار شهرستان ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار شاهین شهر ، رییس حراست شهرداری و سایر مدیران و مسؤولان ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، کارکنان و خانواده کارکنان سازمان اتوبوسرانی در این برنامه حضور داشتند.

 


بیشتر…

پیام تبریک ریس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت بازگشایی مدارس و آغاز ماه مهر
تاریخ ارسال : دوشنبه، 31 شهريور ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 729

هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون (زمر 9)

به نام آنکه جان را فکرت آموخت 

چراغ دل به نور جان بر افروخت


به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت، بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشاید.همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش وکوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است. آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشور  به ویژه عزیزان دانش آموز و دانشجو و معلمان و اساتید ساکن و شاغل در شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم.

اسماعیل فرهادی – رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
تاریخ ارسال : يكشنبه، 30 شهريور ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 845

۳۱ شهريور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژيم بعث عراق به ايران اسلامي و آغاز جنگ تحميلي، اولين روز از ايام مباركي است كه به نام هفته دفاع مقدس نام‌گذاري شده است.

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.

آری، جای جای دشت های سوزان جنوب و بلندی های برف گرفته غرب، نشان از رشادت و پیروزی ایثارگران خداجو دارد. هم آنان که مرگ سرخ را برننگ سکوت، ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند. 


بیشتر…

رییس شورای اسلامی شهرستان اعلام کرد :دکتر ذاکری از شهرداران نمونه کشور است
تاریخ ارسال : چهارشنبه، 26 شهريور ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 5784

24/06/93  --  رییس شورای اسلامی شهرستان اعلام کرد :
دکتر ذاکری از شهرداران نمونه کشور است

 

اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان ، علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر را یکی از شهرداران نمونه و توانمند کشور معرفی کرد. 


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 35
  نظرات : 0

گالری تصاویر