اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زندو واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید...
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 16 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 264

روز خبرنگار، در حقیقت یادآور اراده عظیم مردان و زنانی است كه برای بازگویی حقائق ، پرچم مقدس اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند .

این روز فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته ای همچون شهید محمود صارمی، شهید رهبر و دیگران كه در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان كردند و  مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز كشورمان كه با تیغ برّان قلم ، با سفیران یأس و دروغ و تباهی در ستیزند و پا به كارزار جنگ با دشمنان انقلاب اسلامی نهاده اند.
تعهد،بصیرت، روشنگری، بیان حقائق، انتقاد منصفانه و سازنده، در نظر گرفتن مصلحت جامعه و نظام ،  بخشی از آرمانهای شهیدان والامقام عرصه اطلاع رسانی است كه میراث عظیم اخلاق رسانه ای را برای قشر فرهنگ ساز  و خدوم  اصحاب رسانه بر جای نهاده اند تا با در نظرگرفتن ارزشهای این فرهنگ غنی، رسالت خویش را به نحو مطلوب تحقق بخشند.

خبرنگاران در کشور ما چشمان آگاه و همیشه بیدار ملت محسوب می‌شوند که بر تمامی اتفاقات و کنش و واکنش‌های داخلی و خارجی ناظرند و با خط قرمز دانستن منافع ملی کشور، حقایق و واقعیات را دقیق، سریع و صحیح به جامعه انتقال می‌دهند.

در شرایطی که استکبار جهانی با آتش تهیه رسانه‌های سلطه هر روز در گوشه‌ای از جهان بیداد می کند و روزی سوریه و عراق را هدف قرار می‌دهد و روز دیگر کودک‌کشی در غزه را کلید می زند، وظایف رسانه‌ها و خبرنگاران از هر زمان دیگری سخت تر است و همتی عظیم را می‌طلبد .

افزون بر اینها در سالی که به نام «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده، جبهه رسانه‌ای کشور باید بیش از پیش بکوشد با نگاهی عمیق تر به مقوله فرهنگ، برای رشد و ارتقاء آن کمر همت بندد و با انعکاس گسترده پیشرفت های روز افزون علمی، فرهنگی و خلق فضایی پر نشاط، نقش پل ارتباطی مردم با سیاستگذاران فرهنگی را ایفا کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر شهیدان والامقام اقلیم اندیشه و قلم و ارج نهادن به تلاشهای ارزنده تمامی سفیران آگاهی و امید، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریك و تهنیت عرض می نمایم.

توفیق روز افزون همگان را از درگاه حضرت حق خواهانم. 

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی شهرداری شاهین شهر در هفته دولت سال 1393
تاریخ ارسال : شنبه، 11 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 7048

  دکتر علی اصغر ذاکری  شهردار شاهین شهر طی نامه شماره 36318مورخ 4/5/93  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در ماه پرفضیلت رمضان و تبریک عید سعید فطر پروژه های قابل  افتتاح و کلنگ زنی شهرداری شاهین شهر در هفته دولت  سال 1393را  با اعتباری به مبلغ 000/000/500/488/1  ریال  به شرح زیر اعلام کرد :

 

 

 

 

پروژه

متراژ زیربنا

نوع بهره برداری

افتتاح کتابخانه مرکزی                 

14000 مترمربع

فرهنگی

افتتاح فرهنگسرای گلدیس               

2750مترمربع

فرهنگی

افتتاح سالن ورزشی خانه کارگر         

2400 مترمربع

فرهنگی - ورزشی

افتتاح سالن ورزشی بانک استان           

2500 مترمربع

فرهنگی - ورزشی

بهره برداری از 10 دستگاه اتوبوس شهری

___

حمل و نقل عمومی

افتتاح بلوار دانشجو                   

2500 متر طول در دوباند

ترافیک

افتتاح بلوار امام علی (ع)           

1640 متر طول در دوباند

ترافیک

کلنگ زنی کمپینگ شرقی                

28 هکتار

رفاهی بین راهی

کلنگ زنی فرهنگسرای خانواده          

4000 مترمربع

فرهنگی

کلنگ زنی میدان سمبلیک شهر          

34500 مترمربع

تجاری

کلنگ زنی ادامه خیابان شهید فهمیده تا مجموعه فدک گلدیس         

2000 متر در طول در دوباند

کاهش ترافیک

 


بیشتر…

آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر
تاریخ ارسال : يكشنبه، 5 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 323

با سلام و درود به پیشگاه مقدس امام عصر(عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌اله خامنه‌ای و درود به روان پاک شهدا و امام شهدا، در پایان این ماه پر فضیلت و در آستانه فرارسیدن ماه شوال و عید سعید فطر، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ی  شهروندان عزیزان ، از درگاه خداوند منان، پیوند قلبی و روحانی با آموزه‌های رفیع دین مبین اسلام و عمل به دستورات کتاب عظیم‌الشان، قرآن کریم را خواستاریم و خداوند را سپاسگزاریم و شکر نعمت های او را بجا می آوریم و برای عظمت ،‌سربلندی و سرافزاری اسلام عزیز دعا می کنیم . پس از یک ماه روزه داری و عبادت و حضور بر سر سفره با برکت حق تعالی ، برای گرفتن عیدی همراه با ملت مسلمان و خداجوی ایران اسلامی در صفوف یکپارچه و منسجم نماز با شکوه عید سعید فطر حضور خواهیم داشت .

از درگاه ایزد متعال مسالت می‌نماییم تا به یُمن این ایام پربرکت، به همه ما توفیق احیای روحیه معنوی، رعایت اعتدال در عمل، تفکر و تعقل در همه امور زندگی و نیز نعمت بندگی و شکرگزاری خالصانه به درگاه حق تعالی عنایت فرموده و در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق و منصور بدارد. انشاا...   

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

شهردار شاهین شهر مدیر نمونه شهرستان
تاریخ ارسال : يكشنبه، 5 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 1636

04/05/93  --  از سوی فرماندار شهرستان معرفی شد
شهردار شاهین شهر بعنوان مدیر نمونه شهرستان انتخاب شد  

 

دکتر علی اصغر ذاکری هرندی شهردار شاهین شهر از سوی فرماندار شهرستان به عنوان تنها مدیر نمونه شهرستان معرفی شد. 


بیشتر…

تشکر رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه از حضور گسترده مردم در مراسم روز قدس
تاریخ ارسال : شنبه، 4 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 289

ملت بزرگ ایران بار دیگر در حمایت از انقلاب اسلامی به زیباترین و با شکوه ترین شکل ممکن در سراسر ایران اسلامی حضور یافتند و با بانگ تکبیر و فریادهای خروشنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل یکبار دیگر سخن تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را ثابت کردند که مساله فلسطین در صدر مسائل دنیای اسلام قرار دارد.

 


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 29
  نظرات : 0

گالری تصاویر