اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت روز شوراها
تاریخ ارسال : چهارشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 890

نهم اردیبهشت ماه سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد .

نهاد شورا که شالوده ی آن ریشه در قرآن و دین مبین اسلام دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق ، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند دوچندان گردید .

بدینوسیله سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی را به شما و همه اعضای محترم خانواده شوراها تبریک عرض نموده ، برخود لازم می دانم از پیگیری ، تلاش ، مساعدت و راهنمائی های ارزنده اعضای محترم شوراها در پیشبرد اهداف شهر و روستا که یقینا" حاصل همدلی و همکاری مضاعف بین اعضای محترم شوراهای اسلامی بوده تقدیر و تشکر نمایم .

امیدوارم در ظل توجهات حضرت حق و امام عصر (عج) و رهنمودهای مقام عظمای ولایت در سالی که به سال " دولت و ملت ، همدلی و همزبانی "  نام گرفته موفق و موید باشید %

اسماعیل فرهادی

رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

” وَ اَمْرَهُم شُورا بَیْنَهُم ”
تاریخ ارسال : چهارشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 242

سپاس و ثنای بی‌ حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت .
مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم‌گیری‌ ها است . بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص) «هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند».
روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه  ؛ این روز با شکوه را به کلیه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان که با وظیفه‌ شناسی و توجه به اصل دانش ‌محوری در حل مشکلات مردم تلاش می‌نمایند و با امانت ، کفایت ، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه‌ شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می‌نمایند تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان خدمت ‌رسانی وسیع ، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نیازهای اجتماعی جوانان و اشخاص بی‌ بضاعت و توجه خاص به خانواده ‌های معزز شهیدان ، جانبازان و ایثارگران و همه‌ مردم شریف و صدیق شهرستان شاهین شهر و میمه  را مسألت می نماید


بیشتر…

شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه میزبان ریاست محترم شورای عالی استانها و تیم همراه
تاریخ ارسال : دوشنبه، 24 فروردين ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 2237

23/01/94  --  رئیس شورای عالی استان ها :
نحوه مدیریت گروهی در شاهین شهر مورد توجه مدیران ارشد کشور است

 

رییس شورای عالی استان ها و رییس شورای اسلامی استان اصفهان در بازدید از شاهین شهر از نحوه عملکرد و همدلی مدیران شهری در شاهین شهر تقدیر کرد.


بیشتر…

شهردار شاهین شهر مدیر موفق شهرستان شد
تاریخ ارسال : يكشنبه، 24 اسفند ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 3460

 

علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر از سوی فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به عنوان مدیر نمونه و موفق شهرستان در سال ۱۳۹۳ معرفی گردید.


بیشتر…

پروژه های شهرداری با دیدگاه استانی و فراشهری است
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 21 اسفند ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 2934

20/12/93  --  مدیر کل دفتر فنی استانداری اصفهان در بازدید از شاهین شهر اعلام کرد :
پروژه های شهرداری با دیدگاه استانی و فراشهری است

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان با حضور در شاهین شهر از پروژه های مطرح شهرداری بازدید کرد و از کاربری اراضی موجود شهر و چشم انداز شهرسازی این شهر آگاه شد.


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 52
  نظرات : 0

گالری تصاویر