اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


از شهردار پرتلاش شاهین شهر قدردانی می نمایم
تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 977

  --  رییس شورای اسلامی شهر در بازدید از پروژه های شهرداری گفت :
از شهردار پرتلاش شاهین شهر قدردانی می نمایم
 

اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار شاهین شهر و معاونان شهرداری از پروژه های فعال شهرداری بازدید کردند.


بیشتر…

دکتر ذاکری در شورای مدیران شهرداری اعلام کرد :
تاریخ ارسال : دوشنبه، 27 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 1304

26/05/93  --  دکتر ذاکری در شورای مدیران شهرداری اعلام کرد :
امنیت ، سلامت و حفظ جان مردم بر عهده شهردار است 
 

دکتر علی اصغر ذاکری هرندی شهردار شاهین شهر در جمع مدیران شهرداری ، رعایت ضوابط شهرسازی برای ایجاد امنیت ، رعایت اصول بهداشتی برای تأمین سلامت عمومی و بکارگیری نیروهای متخصص برای حفظ جان مردم را از عمده ترین وظایف شهرداران اعلام کرد 


بیشتر…

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه بمناسبت 26مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
تاریخ ارسال : يكشنبه، 26 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 446

بسم الله الرحمن الرحيم

إِنىّ‏ِ جَزَیْتُهُمُ الْیَوْمَ بِمَا صَبرَُواْأَنَّهُمْ هُمُ الْفَائزُون‏

 البته که من امروز آنان رابهپاداش صبرى که کردند جزامی ‏دهم ، و براستي آنان رستگارند .

        سوره مومنون آیه ۱۱۱

 

قلم از شرح شكوه پايداري و استقامت راست قامتان و آزادمرداني كه رنج و مشقت اسارت را باايستادگي بر باورها و اعتقادات خويش به جان خريدند و آزادگي رامعنا كردند عاجز است و زبان از بيان عمق آزادگي سرو سيرتاني كه بر حقانيت آرمانهاي امام و انقلاب در شرايط دشوار اسارت ، پاي فشردند قاصر است و ملت قدر شناس ايران ،عزت ، اعتلا و پيروزي خود در دفاع مقدس و تمامي عرصه هاي نبرد با نظام سلطه رامديون همه ايثارگران وبه ويژه آزادگان عزيزي ميداند كه در برابر بدخواهان نظام و انقلاب ، تمامي هستي وجودشان را ايثار كردند وبراي هميشه به  اين فرزندان غيور و دلاور خويش  مي بالد.

سالروز ورود آزادگان عزيز به ميهن اسلامي موعد تحقق وعده الهي به  پاس صبر ظفرمندانه اي است كه خداوند متعال بشارت آن را به صابران داده است و ماامروز منتظر و آرزومند تحقق كامل اين وعده الهي يه يمن آزادگي اين ملت بصير و حق طلب در تحت لواي درخشان ولايت هستيم.
اين روزها معطربه نام اسطوره هاي جاويد عرصه ازادگي و عزت ، اسوه آزادگي ، سيد  آزادگان  مرحوم ابوترابي و سردار آزادگان  شهيد حسين لشگري است لذا ضمن گراميداشت ياد و خاطره اين عزيزان، اين روز فرخنده را به پاس سالها صبر و پايداري قهرمانان عرصه جهاد و ايثار در دوران اسارت در چنگال دژخيمان رژيم ستم پيشه بعث عراق  به  همه  آزادگان عزيز ميهن اسلامي بویژه سرفرازان شهرستان شاهین شهر ومیمه  تبريك عرض نموده ، از خداي بزرگ اجري بي حساب و توفيقي روزافزون توأم با عزت و سربلندي در ظل توجهات خاص حضرت وليعصر (عج) و رهبریهای داهیانه ی مقام معظم رهبری براي اين عزيزان مسئلت دارم

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر ومیمه


بیشتر…

شهردار شاهین شهر در جمع خبرنگاران استان اعلام کرد :
تاریخ ارسال : سه شنبه، 21 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 2882

19/05/93  --  شهردار شاهین شهر در جمع خبرنگاران استان اعلام کرد :
برنامه ریزی صحیح برپایه تحقیقات علمی عامل موفقیت مدیریت شهری است

 

رییس شورای اسلامی شهر و شهردار شاهین شهر در جمع خبرنگاران استان اصفهان برنامه های شهریور ماه این شهرداری را اعلام کردند. 


بیشتر…

به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زندو واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید...
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 16 مرداد ماه، 1393
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 278

روز خبرنگار، در حقیقت یادآور اراده عظیم مردان و زنانی است كه برای بازگویی حقائق ، پرچم مقدس اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند .

این روز فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته ای همچون شهید محمود صارمی، شهید رهبر و دیگران كه در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان كردند و  مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز كشورمان كه با تیغ برّان قلم ، با سفیران یأس و دروغ و تباهی در ستیزند و پا به كارزار جنگ با دشمنان انقلاب اسلامی نهاده اند.
تعهد،بصیرت، روشنگری، بیان حقائق، انتقاد منصفانه و سازنده، در نظر گرفتن مصلحت جامعه و نظام ،  بخشی از آرمانهای شهیدان والامقام عرصه اطلاع رسانی است كه میراث عظیم اخلاق رسانه ای را برای قشر فرهنگ ساز  و خدوم  اصحاب رسانه بر جای نهاده اند تا با در نظرگرفتن ارزشهای این فرهنگ غنی، رسالت خویش را به نحو مطلوب تحقق بخشند.

خبرنگاران در کشور ما چشمان آگاه و همیشه بیدار ملت محسوب می‌شوند که بر تمامی اتفاقات و کنش و واکنش‌های داخلی و خارجی ناظرند و با خط قرمز دانستن منافع ملی کشور، حقایق و واقعیات را دقیق، سریع و صحیح به جامعه انتقال می‌دهند.

در شرایطی که استکبار جهانی با آتش تهیه رسانه‌های سلطه هر روز در گوشه‌ای از جهان بیداد می کند و روزی سوریه و عراق را هدف قرار می‌دهد و روز دیگر کودک‌کشی در غزه را کلید می زند، وظایف رسانه‌ها و خبرنگاران از هر زمان دیگری سخت تر است و همتی عظیم را می‌طلبد .

افزون بر اینها در سالی که به نام «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده، جبهه رسانه‌ای کشور باید بیش از پیش بکوشد با نگاهی عمیق تر به مقوله فرهنگ، برای رشد و ارتقاء آن کمر همت بندد و با انعکاس گسترده پیشرفت های روز افزون علمی، فرهنگی و خلق فضایی پر نشاط، نقش پل ارتباطی مردم با سیاستگذاران فرهنگی را ایفا کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر شهیدان والامقام اقلیم اندیشه و قلم و ارج نهادن به تلاشهای ارزنده تمامی سفیران آگاهی و امید، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریك و تهنیت عرض می نمایم.

توفیق روز افزون همگان را از درگاه حضرت حق خواهانم. 

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 31
  نظرات : 0

گالری تصاویر