اوغات شرعی

پیش بینی آب و هوا


سخنان و شعار سال مقام معظم رهبری باید به شکل یک تفکر در جامعه نهادینه شود
تاریخ ارسال : دوشنبه، 23 فروردين ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 87

سخنان و شعار سال مقام معظم رهبری باید به شکل یک تفکر در جامعه نهادینه شود

شهردار ، معاونان ، مدیران عامل سازمان های وابسته و مدیران ارشد شهرداری  شاهین شهر در محل شورای اسلامی شهر با رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر دیدار کردند .


بیشتر…

پیام تشکر رییس شورای اسلامی شهرستان از حضور حماسی مردم در انتخابات
تاریخ ارسال : دوشنبه، 10 اسفند ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 96

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

خداوند دانا و توانا را سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه و مصمّم ایران را به پیروزی رسانید.

ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی  دل امام و رهبری را شاد کردید ، بیداری شما خواب  را از چشم دشمنان قسم خورده انقلاب ربود. هزار ان آفرین برعظمت شما امت شهید پرور ایران اسلامی همانطور که امام راحل فرمودند  : برتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و کوفه درعهد علی ابن ابیطالب(ع) هستید، لبیک شما به ندای رهبرتان روح امام راحل (ره) و شهدا را نیز شاد کرد . بار دیگرمردم سالاری دینی را در چهره‌ی درخشان و پراقتدار خود به جهانیان نشان دادید .

حال که رقابتهای انتخاباتی باتمامی شور و شعف ها و هیجانات برگرفته از ذات انتخابات به اتمام رسید ، فصل رفاقت ها شروع شد . در این زمان ضمن استعاذه بدرگاه باری تعالی برای یاری بخشیدن جهت خدمت روز افزون به این ملت حماسه ساز  باید برتلاش و جهد و جِد مضاعف برای جبران کاستی ها و نیل به مقصود که همان توسعه این دیار است سلامی دوباره کرد و دست به دست  هم دهیم به مهر تا دیارمان را به آنچه شایسته وبایسته آن است برسانیم،

اینجانب در پایان ضمن تبریک صمیمانه به جناب آقای حاجی نماینده  منتخب مردم شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و عزیزان برگزیده  در مجلس خبرگان رهبری ،  تشکرصمیمانه وخاضعانه خودرا از دستگاههای امنیتی و انتظامی ، شورای تأمین شهرستان ، اعضای محترم هیأت های اجرایی ونظارت ، اصحاب رسانه ، تمامی کاندیداها و طرفداران آنها که با رعایت اخلاق انتخاباتی خدمتگزاران مردم را در برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه یاری کردند و از تمامی اشخاص حقیقی وحقوقی که بسترحضورشکوهمند مردم ، این ولی نعمتان دراین انتخابات ،  همراه با سلامت و صلابت را فراهم نموده ابراز داشته ، توفیق روز افزون همگان را از ذات اقدس باری تعالی خواهانم .

اسماعیل فرهادی - رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه

 


بیشتر…

دعوت رئیس شورای اسلامی شهرستان به حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفندماه
تاریخ ارسال : پنجشنبه، 6 اسفند ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 97

به یاری خداوند متعال  و همت و عزم ملت انقلابی  ایران انشاء الله  روز 7   اسفندماه سال 94  شاهد حماسه‌ای دیگر خواهیم بود

«بار دیگر ملت مسلمان و دین‌مدار ایران اسلامی برای نشان دادن عزم ملی در آستانه آزمایش بزرگ الهی در تاریخ انقلاب خویش قرار دارد. برای نشان دادن هوشیاری و پایبندی به نظام اسلامی با شرکت همه اقشار ملت در انتخابات پنجمین دوره مجالس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان یک تکلیف شرعی براساس نظر مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم، سپری پولادین در مقابل دشمنان اسلام و مستکبران قرار می‌دهند و نظام مردم سالاری دینی را به رخ آنان می‌کشند. به خصوص در این دوره که با توجه به اتفاقات موجود در منطقه و جهان از حساسیت و تأثیرگذاری بیشتری برخوردار است.
بی تردید ملت بیدار و هوشیار ما از این تکلیف الهی غفلت نکرده و به یاری خدای متعال در روز جمعه 7 اسفند 1394 گوش به فرمان رهبر حکیم و فرزانه خویش با اراده و آزادی کامل و انتخاب آزادانه، حضوری شکوهمند در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت و با انتخاب نمایندگان مؤمن، مردمی و ولایی اصلح و شایسته که مشکلات کشور و مردم را بدانند و احساس کنند، عزم و قدرت ملت ایران را به نمایش می‌گذارند. امید آنکه در این دوره از انتخابات، شاهد حضور گسترده ملت مسلمان در گستره ایران اسلامی باشیم، حضوری شکوهمند که مانع دخالت قلدرها و اشرار شده و امید دشمنان را مبدل به یأس ساخته و برگ زرین دیگری در تاریخ نظام مقدس اسلامی از خود به ثبت برسانند.»

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

جلسه شورای اسلامی شهرستان برگزار گردید
تاریخ ارسال : چهارشنبه، 20 آبان ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 416

رأس ساعت 11/30 روز پنج  شنبه  مورخ 94/8/14 جلسه شورای اسلامی شهرستان با حضور   اعضای محترم  این  شورا  درمحل  این شورا تشکیل گردید .

ابتدا آیاتی از کلام ا.. مجید  توسط برادر ارجمند جناب آقای اسفندی قرائت گردید  ، سپس جناب آقای مهندس فرهادی ریاست محترم شورای اسلامی شهرستان ضمن عرض سلام و خیر مقدم به دوستان و همکاران عزیز بخاطر زحماتی که در شهرها و روستاهای خود متقبل میشوند تقدیر و تشکر نمودند و از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان قدردانی کردند و گزارش مختصری از جلسه خود با استاندار محترم استان اصفهان دکتر زرگرپور را به سمع دوستان رساندند و از زحمات فرماندار و نماینده مردم شهرستان برای انعکاس  مشکلات و کمبودهای شهرستان در حضور استاندار محترم  ابراز خرسندی کردند و همچنین از عنایت خاص استاندار به این شهرستان سپاسگزاری ویژه نمودند .

 


بیشتر…

جلسه مسؤولان ارشد شاهین شهر با استاندار اصفهان
تاریخ ارسال : يكشنبه، 3 آبان ماه، 1394
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 323

در جلسه اي با حضور استاندار ، مديران دستگاه هاي اجرايي استان  و مسؤولان ارشد شاهین شهر،  مسائل و مشكلات شهرستان شاهين شهر و ميمه بررسي و تصميماتي اتخاذ گرديد.
رسول زرگر پور استاندار استان اصفهان در این نشست گفت:" اين جلسه در راستاي بازديد حدود يك ماه و نيم گذشته که از شهرستان شاهين شهر و ميمه صورت گرفت برگزار، و در پنج محور حوزه  آب ، كشاورزي، صنعت، محيط زيست و تأسيسات زيربنايي موضوعات بررسي و تصميماتي اتخاذ گرديد."


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 57
  نظرات : 0

گالری تصاویر