اوغات شرعی
  در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .

پیش بینی آب و هوا
  در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .


ولایت فقیه نعمت بزرگی در ایران اسلامی است
تاریخ ارسال : يكشنبه، 17 بهمن ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 14

 

در هفته نکوداشت شاهین شهر همایش ولایت فقیه با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان ، امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان شهرداری، مسؤولان شهر و مردم مؤمن و ولایتمدار شاهین شهر در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید.


بیشتر…

آموزش شهروندی
تاریخ ارسال : سه شنبه، 12 بهمن ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 28

اگر بخواهیم تعریفی ساده از محله داشته باشیم می توان گفت محله مجموعه ای از خانه های مجاور هم در یک فضای جغرافیایی خاص است.

 بطور کلی حقوق مردم در محله را می توان شامل موارد زیر دانست که در هر مورد به شرح و توضیح آن خواهیم پرداخت:

ایجاد امنیت پایدار :

بعد از خوراک و پوشاک و مسکن می توان امنیت را از ضروریات زندگی عنوان کرد.امنیت مردم در محله را اینگونه می توان توصیف نمود : تدارك سلامت افراد جامعه در مقابل اقدامات خشونت آميز و رفع دغدغه‌هاي ذهني (احساس عدم امنيت) شهروندان.۴ یکی از اولین و مهم ترین حقوق مردم(شهروندان) در محله ( یا شهر یا منطقه مورد سکونت) وجود یک امنیت پایدار است بطوریکه مردم بتوانند براحتی در محله حضور یابند و بدنبال تامین نیاز های معیشتی و فرهنگی و آموزشی و ... خود و خانواده خود باشند و در سطح جامعه به منظور رفع احتیاجات مادی و معنوی آمد و شد نمایند.همچنین امنیت مساکن و منازل نیز به منظور احساس آرامش در زندگی عادی و خانوادگی شهروندان مد نظر است.


بیشتر…

پروانه وار پرکشیدن و شهادتت مبارک قهرمان
تاریخ ارسال : سه شنبه، 5 بهمن ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 102

شعله های زرد و قرمز تو را به یاد چه می اندازد ؟ شعله هایی که گاهی آنقدر بی رحمند که همه چیز را می بلعند . اگر چه این شعله ها زیبایی خود را دارند ؛ اما گاهی به خاطر اندکی بی دقتی ، می تواند حادثه ای بزرگ رقم بخورد . به یاد آور لحظه ای را که همه تلاش می کنند برای مهار عامل مرگ !

آری به یاد آور لحظه ای را که مأموران آتش نشانی با تلاش وصف ناپذیری و با به خطر انداختن و نادیده گرفتن زندگی خود با تمام وجود برای نجات همنوعشان تلاش می کنند . لحظات مرگ و زندگی ؛ لحظاتی که گاه صدای ناله را می توان شنید و گاه تنها سکوتی مرگبار است . لحظاتی که درون هیچ کس آرام و قرار نیست .

روز پنج شنبه ،در پی حادثه آتش سوزی ساختمان تجاری پلاسکو تهران ، خبر تلخی از رسانه ها منتشر شد ، مبنی بر فرو ریختن این ساختمان و محبوس شدن تعدادی از مردم و پرسنل فداکار آتش نشانی ، که برای نجات جان و سرمایه هموطنان ، با بذل جان عزیز خود ، شجاعانه بکام این آتش و مبارزه با آن رفته بودند که در یک لحظه با فرو ریختن این ساختمان همگی زیر هزاران تن آهن و سنگ و خاک محبوس و مدفون شدند .

اینجانب با عرض تسلیت به محضر مولایمان حضرت ولی عصر (عج ) ، رهبر معظم انقلاب و مردم فهیم و قدردان ایران ، وظیفه می دانم از زحمات این انسان های شریف و فداکار ، قدردانی نماید و از خداوند متعال برای شهدای این حادثه ، تمنای اجر و غفران و برای خانواده های ایشان صبر درخواست نمایم .

 

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه


بیشتر…

تولد حضرت عیسی مسیح (ع) مبارک
تاریخ ارسال : دوشنبه، 6 دي ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 46

حضرت عیسی (ع ) که بود ؟

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم

پیک معراج است بر قلب سلیم

دل بود روشن مرا از یاد حق

از می توحید او دارم رمق

با توکل بر کریم بی نیاز

از مسیح الله سازم قصه ساز

* حضرت عیسی ( علیه السلام ) یکی از پیامبران اولو العزم و از انبیاء بنی اسرائیل است ، که نام مبارکش بیست و پنج بار در قرآن کریم ذکر شده است .

* عیسی اصل آن « یسوع » است ، به معنی نجات دهنده ، و مسیح ، لقب آن حضرت است ، که سیزده بار در قرآن آمده و به معنی مبارک می باشد .

 

 


بیشتر…

لزوم حفظ و نگهداری فضای سبز در پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان
تاریخ ارسال : دوشنبه، 29 آذر ماه، 1395
دسته : بدون موضوع
نظرات: 0
بازدید: 144

جلسه ای با حضور شهردار، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر ، مدیرعامل و معاونان سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و مشاوران پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان برگزار گردید.
 


بیشتر…

آمار کاربران

نظرسنجی
  نظر شما در مورد سایت جدید شورای شهرستان چیست ؟

  خوب
  خیلی خوب
  متوسط
  بد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 61
  نظرات : 0

گالری تصاویر