اوغات شرعی
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .

پیش بینی آب و هوا
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .


در نهایت احترام و ادب و در کمال تواضع و ارادت در آستانه یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر در سال 1398 که از سوی مقام معظم رهبری  به نام " رونق تولید " نامیده شده و یاد آور زحمات کارگران عزیز در سراسر جهان به ویژ کارگران زحمتکش ایران اسلامی می باشد ، و با توجه به پیشرفت و توسعه تکنولوژی هنوز جوامع بشری ، چرخش امور جاری و زندگی خود را از ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها مرهون دستان پرتوان قشر محترم کارگر می باشد ، شهرداریهای شهرستان شاهین شهر و میمه  افتخار همکاری با بهترین فرزندان این مرز بوم را در کارنامه زرین خود دارد . و همیشه به داشتن نیروهای متدین و توانمند می بالد و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان است .

اینجانب نیز فرصت را مغتنم شمرده و از جانب خود و اعضاء محترم شورای اسلامی شهرستان فرا رسیدن روز جهانی کارگر را به همه ی عزیزان کارگر و خانواده گرامی شان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .  

توفیق خدمتگزاری  همه ی خدمتگزاران به این مرز و بوم در ارائه خدمات به ملت عزیز ایران به خصوص شهروندان عزیز ساکم شهرستان شاهین شهر و میمه  را در پناه حضرت ولی عصر (عج) از خداوند متعال خواستارم  %ش

اسماعیل فرهادی - رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه کلمات کلیدی:

بازگشت…

مرتبط باموضوع :

 ” وَ اَمْرَهُم شُورا بَیْنَهُم ”  [ چهارشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1394 ] 1188 مشاهده
 تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت روز پزشک  [ سه شنبه، 2 شهريور ماه، 1395 ] 672 مشاهده
 پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت ماه محرم  [ چهارشنبه، 15 آبان ماه، 1392 ] 1406 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب