اوغات شرعی
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .

پیش بینی آب و هوا
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .


24/06/93  --  رییس شورای اسلامی شهرستان اعلام کرد :
دکتر ذاکری از شهرداران نمونه کشور است

 

اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان ، علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر را یکی از شهرداران نمونه و توانمند کشور معرفی کرد. 


 

اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان به منظور تبادل اطلاعات و آشنایی با روش های اجرایی و برنامه های شهرداری شاهین شهر با اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه  ، علی اصغر ذاکری هرندی شهردار شاهین شهر و موسویان معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر دیدار کردند.
در این دیدار اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت : در هفته دولت 14 پروژه با حضور معاون رییس جمهور با اعتباری بالغ بر یک هزار و 480 میلیارد ریال در شاهین شهر افتتاح و کلنگ زنی شد که نشانه همت و تلاش شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری شاهین شهر در مدت یک سال گذشته می باشد.


 

فرهادی در خصوص رابطه شورای اسلامی شهر و شهرداری گفت : کلیه اعضای شورای اسلامی شهر با وحدت و همدلی به دور از اختلاف سلیقه های جناحی ، سیاسی و قومیتی در قالب یک پیکر واحد از شهردار شاهین شهر حمایت می کنند.
علی اصغر ذاکری هرندی شهردار شاهین شهر نیز گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در یک سال گذشته ارائه کرد و گفت : شورای اسلامی شهر و شهرداری دوره چهارم با اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام شروع به فعالیت کردند و برنامه هایی در سه بازه زمانی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت تعریف کرده اند.


شهردار شاهین شهر استفاده از پتانسیل های بخش خصوصی را از دیگر اولویت های مدیریت شهری اعلام کرد و ادامه داد : پروژه های عظیمی همچون ریل گذاری متروی شاهین شهر به اصفهان ، ایجاد کمپینگ شرقی شاهین شهر با وسعت 350 هکتار ، ساخت سیتی سنتر و میدان مرکزی میوه و تره بار شمال اصفهان  و ایجاد باغ موزه گل های زینتی و گیاهان دارویی طراحی شده است که به زودی با مشارکت بخش خصوصی اجرایی می گردد.
دکتر ذاکری حمایت اعضای شورای اسلامی شهر ، همراهی امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، حضور مدیران قوی در پست های معاونت شهرداری و مدیران عامل متخصص در سازمان های وابسته به شهرداری و تلاش و پشتکار کارکنان شهرداری را عامل اصلی موفقیت شهرداری شاهین شهر اعلام کرد.


 

اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان نیز به همدلی و همراهی شورای اسلامی  شاهین شهر در مدیریت شهر تاکید کردند. اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان ضمن بازدید از پروژه ها و مراکز خدماتی ، ورزشی و فرهنگی شهرداری شاهین شهر با مراحل اجرایی و نحوه فعالیت مراکز فوق آشنا شده و دیدگاه های خود را اعلام کردند. 


کلمات کلیدی:

بازگشت…

مرتبط باموضوع :

 اولین جلسه رسمی شورای شهرستان شاهین شهر و میمه  [ دوشنبه، 29 مهر ماه، 1392 ] 1389 مشاهده
 ادای احترام وزیر ورزش به شهیدان شاهین شهر  [ پنجشنبه، 16 بهمن ماه، 1393 ] 2759 مشاهده
 تبریک رییس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت اعیاد شعبانیه  [ دوشنبه، 11 ارديبهشت ماه، 1396 ] 506 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب