اوغات شرعی
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .

پیش بینی آب و هوا
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .


امشب تمام آینه ها را صدا کنید           آیینه های خاکی دل را جلا کنید

 امشب شب دعاست به حق نبی و آل     لب وا کنید بهر فرج هم دعا کنید  

بیایید دلهایمان را از غرور و ریا بتکانیم و خدای سبحان را به یکرنگی ستایش کنیم. بیایید دوباره دل هایمان را تا انتهای آسمان بکشانیم و برای آرزوهای یکدیگر دعا کنیم، دوباره پر از احساس شویم و برای زلال شدن کوشش کنیم. بیایید فانوس ها را برداریم و سکوت شب را با طروات وضو زیباتر کنیم و در قنوت نمازمان دل های نیازمند را فراموش نکنیم. اینک بوی شب قدر می آید و من از اکنون جلوه دست هایی را می بینم که خاموش به دعا می ایستند و بهار در آنان می جوشد. وسعت دل هایی را می بینم که در کنج تاریکی شب، قرآن بر سر، با صفا و با محبت می تپند و بی قرار او را می خوانند. 

دعا آغاز است، آغاز یک پرواز. دعا راز است، راز نوشیدن سبوی سرشار بندگی. دعا، نیاز است، نیاز ارتباط با جانِ نور، با عالم معنا. دعا، نیایشی شایان است، شایسته تعمق و تعظیم. دعا، بارقه امیدی است که در فضای مأیوسانه عصر تمدّن لجام گسیخته، به انسان امید و اعتماد می بخشد.دعا، همراز تنهایی ها و غربت ها است. صدای روح مهجور ماست. پرواز بلبل روح از قفس جان و پرگشودن به سمت چمنزار ابدیت است. دعا، برطرف کننده گرفتاری ها است.

دعا، وسیله ای است که نسلِ جوانِ خداجوی ما، با تمسک به آن می تواند با خدای هستی پیوند روحی برقرار کند و قاطعانه تر، جاذبه های ابلیسی و هوس های بدفرجام را از خویش دور سازد و در نهایت، به دنیای زیبای کمالات روحی قدم بگذارد. و شب قدر بهترین فرصت برای دعا و مناجات است؛ باشد که نسل جوان و علاقه مندان به وادی معارف دین و کمالات روح، در این شب دعا و نیایش، بر ایشان روحبخش و مسرّت آفرین باشد. 

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام  از همه ی عزیزان خالصانه تقاضا دارم در این شب های سراسر معنویت ما را نیز از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید . التماس دعا

اسماعیل فرهادی - رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمهکلمات کلیدی:

بازگشت…

مرتبط باموضوع :

 تولد حضرت عیسی مسیح (ع) مبارک  [ دوشنبه، 6 دي ماه، 1395 ] 788 مشاهده
 پروژه های شهرداری با دیدگاه استانی و فراشهری است  [ پنجشنبه، 21 اسفند ماه، 1393 ] 4632 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب