اوغات شرعی
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .

پیش بینی آب و هوا
    در حال حاضر این بلوک با مشکل مواجه شده است .


13/04/93  --  شهردار شاهین شهر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اظهار داشت:
تضمین سلامت کامل شهروندان بر دریافت عوارض آلایندگی ارجحیت دارد 

 

علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر در آستانه روز شهرداری ها ، پیش از خطبه های نماز جمعه گزارشی از عملکرد و فعالیت های شهرداری و برنامه های پیش روی شهرداری را به شهروندان ارائه داد  . 


 

دکتر ذاکری اهداف و سیاست های شهرداری شاهین شهر و شورای اسلامی شهر  دوره چهارم را در بازه های زمانی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت چنین تشریح کرد: نظافت روزانه شهر ، نگهداری فضای سبز ، صدور پروانه ساخت و اجرای پروژه های عمرانی برنامه های روزانه شهرداری است و تکمیل طرح هایی که از سنوات قبل شروع شده است ، نیازسنجی و تعریف طرح های جدید در شهر با توجه به چشم انداز شهر و در نظر گرفتن رشد جمعیت و مجاورت با کلان شهر اصفهان و ایجاد شهری سبز فارغ از آلودگی ، همراه با زندگی آسان ، سیاست کلی شورای اسلامی شهر و شهرداری است.
شهردار شاهین شهر ادامه داد : کاهش آلایندگی ها در شهر اولین اولویت شهرداری است در همین راستا بخشی از نیروگاه که باعث ایجاد آلایندگی بود  با پیگیری شهرداری و دستور مقام قضایی پلمب شده است و تا رفع آلایندگی  ، مجدد به فعالیت نخواهد پرداخت.


دکتر ذاکری تأکید کرد : تضمین سلامت کامل شهروندان بر دریافت عوارض آلایندگی ارجحیت دارد و شهرداری حاضر نیست در قبال به خطر انداختن سلامت شهروندان نسبت به اخذ عوارض آلایندگی اقدام نماید.
وی ادامه داد : از دیگر اقدامات صورت گرفته برای حفظ سلامت و تأمین آسایش و رفاه شهروندان ، اخذ دستور قضایی مبنی بر انتقال دامداری های اطراف شهر و کمک 20 میلیارد ریالی به طرح تعویض و مرمت شبکه فرسوده فاضلاب شهر است.
شهردار شاهین شهر در خصوص نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری  ، شهرداری شاهین شهر با حمایت و مساعدت شورای اسلامی شهر با جدیت در حوزه فرهنگ وارد شده است.
وی افزود : تصویب یک بسته فرهنگی با مشارکت شهروندان ، نهادها ، سازمان ها و گروه های فرهنگی با بودجه پنج میلیارد ریال ، اختصاص بودجه ویژه به سازمان رفاهی تفریحی شهرداری با رشد 200 درصدی ، کمک ده میلیارد ریالی به احداث و تکمیل مساجد شهر ، کمک هفت میلیارد ریالی به ساخت حوزه های علمیه برادران و خواهران در شهر ، لبیک شهرداری و شورای اسلامی شهر به فرمایشات  رهبر فرزانه انقلاب در بحث فرهنگ بوده است.
شهردار شاهین شهر در مورد فعالیت های عمرانی شهرداری توضیح داد : 93 پروژه عمرانی با بودجه ای بالغ بر 900 میلیارد ریال با اولویت توجه به حاشیه شهر و محله های کمتر توسعه یافته در حوزه عمران تعریف شده است.

 

وی گفت : با توجه به این نکته  که 70 درصد تردد شمال – جنوب کشور از شرق شاهین شهر صورت می گیرد ، احداث کمپینگ گردشگری در این بخش شهر حد فاصل پل شهید سلیمان خاطر ( پل هسا ) تا پل شهدای گرگاب شامل تفرجگاه ، هتل و بخش های خدماتی و تجاری به طول بیش از هفت کیلومتر در دستور کار قرار دارد.
احداث بزرگترین باغ موزه دفاع مقدس برای ارج نهادن به هشت سال دفاع مقدس ، ایجاد میدان سمبلیک ، آغاز عملیات مترو شاهین شهر به اصفهان ، احداث میدان میوه و تره بار شمال اصفهان ، ایجاد سیتی سنتر بزرگ اصفهان و ایجاد شهرک کارگاهی مشاغل شهری از دیگر پروژه های بزرگ عمرانی مطرح شده از سوی شهردار شاهین شهر بود.
شهردار شاهین شهر همچنین از افتتاح بزرگترین کتابخانه استان در شاهین شهر ، افتتاح فرهنگسرای گلدیس ، افتتاح دو ورزشگاه ، اتمام عملیات مرمت و بازسازی بلوار امام علی (ع) واحداث بلوار فرهنگ در هفته دولت خبر داد.
دکتر ذاکری موفقیت شهرداری شاهین شهر را مدیون توجه استانداری اصفهان به این شهر ، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر ، همدلی و همفکری امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و تلاش شبانه روزی معاونان ، مدیران عامل سازمان های وابسته و تک تک پرسنل خدوم شهرداری و همراهی شهروندان فهیم شاهین شهر اعلام کرد.

 

 


کلمات کلیدی:

بازگشت…

مرتبط باموضوع :

 شاهین شهر الگوی مدیریتی در احیای فضای سبز استان است  [ سه شنبه، 20 اسفند ماه، 1392 ] 1369 مشاهده
 انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گز  [ چهارشنبه، 12 شهريور ماه، 1393 ] 1538 مشاهده
 هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان انتخاب گردید  [ سه شنبه، 23 مرداد ماه، 1397 ] 263 مشاهده
 اولین جلسه رسمی شورای شهرستان شاهین شهر و میمه  [ دوشنبه، 29 مهر ماه، 1392 ] 1355 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب